ללמוד לפסיכומטרי בלי קורס - זה אפשרי!

הרבה תלמידים מחליטים לא להירשם אל קורס פסיכומטרי, ובמקום זה ללמוד לבד. כיום, בעידן האינטרנט, זו כבר לא בעיה כל כך גדולה. לכל מכון פסיכומטרי יש אתר אינטרנט שאפשר לתרגל בו ( צריך רק להשיג קוד וסיסמה מתלמיד לשעבר), ובדרך כלל יש גם קצת תרגילים שאפשר להדפיס בלי סיסמה. בנוסף לאתרים של מכוני הפסיכומטרי יש גם אתרי לימוד מקצועיים לפסיכומטרי - חלק בתשלום וחלק חינם. גם באתרים האלה וגם באתרים של המכונים יש גם פורום פסיכומטרי בו מדריכים ותלמידים אחרים יכולים לעזור לכם. 

 

אז האינטרנט זה המקור הראשון למי שרוצה ללמוד לבד לקראת הפסיכומטרי, אבל כיום יש גם ספרי פסיכומטרי ללימוד עצמי (בניגוד לספרים של המכונים שהם נועדו ללוות קורס ולהשלים את המדריך בכיתה). 

 

חוץ מהאינטרנט והאתרים שהתפתחו כל כך בשנים האחרונות, אפשר גם לקנות ספרי פסיכומטרי יד שניה או ספרי פסיכומטרי חדשים בסטימצקי או בצומת ספרים (במקום למחוק מאות עמודים מהסימונים של התשובות והחישובים) ופשוט ללמוד לבד. קצת נעזרים בחברים, נכנסים ושואלים כמה שאלות באיזה פורום פסיכומטרי באינטרנט, ומקרה הכי גרוע, תמיד אפשר לקחת איזה שיעור פרטי עם מדריך פסיכומטרי, ואין שום בעיה ללמוד לבד. 

 

בקיצור, כיום כבר אפשר בקלות ללמוד גם בלי קורס פסיכומטרי.

ספרי פסיכומטרי, פורום פסיכומטרי, מורה פרטי, חבר או שניים, והכי חשוב - הרבה  שמעת עצמית. אם יש לכם את זה, אתם יכולים גם.